Hakkımızda

Tekstil sektöründe mutfak ve mutfak tekstil materyalleri üzerine üretim eksiklikleri olduğunu fark eden firmamız 2000 yılında tekstil sektöründe üretime başlamıştır, tekstil alanında mutfak ve mutfak ürünleri üzerine ürün- üretim talebini göz önünde bulundurarak, su geçirmez mutfak önlükleri üzerine yaptığı çalışmalar ve örnek ürün tasarımları sonucunda sektörde talep oluşmasını sağlamıştır, 2006 yılından günümüze farklı ürün çeşitleri ile sektörde yeralan Happylife Tekstil Mutfak Önlükleri, 2013 yılında Ar-GE çalışmalarını hızlandırarak çocuklara yönelik su geçirmez mutfak önlükleri, mutfak tutacak ürünleri ve mutfak eldivenleri üzerine seri üretime, kreasyon tasarımlarına hız kazandırarak ulusal ve uluslar arası piyasalarda, aynı zamanda e-ticaret portallarında online satış-tedarik sağlayarak üretim potansiyelini 3 kat arttırmıştır.

Vizyonumuz

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Happylife Tekstil , liderlik , öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir.Ülkemize duyduğumuz güvenle uygulamakta oldugumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. Happylife Tekstilin ; yatırımları ile ülke ekonomisinin örnek katılımcılarından biri olmayı , büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı , ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir. Tüm bileşenleri ile Happylife Tekstil , kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilk’leri sunma , öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.

Misyonumuz

Happylife Tekstil Olarak, Müşteri ilişkilerinden insan kaynaklarına, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla; müşteri memnuniyeti merkezli sistematik çalışmalar ile tekstil sektöründe lokomotif olmak. Global pazardaki değişen talep ve istekler doğrultusunda, istikrarlı, kaliteli üretim ve hizmet ile güvenilir olmak ve bu yönde markalaşarak sektörde söz sahibi ve örnek bir kurum olmak. Her geçen gün daha fazla yatırım daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak. Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, uluslararası markalarla rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyet ve mali performansıyla sürekli ve büyüyen, topluma ve çevreye katkı sağlayan bir grup olmak.