Happy Life Tekstil

HAKKIMIZDA

HAPPY LIFE TEKSTİL

Happylife Tekstil 20 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’deki ev tekstili sektörünün lider markalarından biri konumundadır. Üstün kalitesi ve zengin ürün çeşitliliğiyle tüketicisinin yüksek beğenisini kazanan Happy Life Tekstil, ürünlerini 2017 yılında Anna Karina Home Consept markası altında birleştirmiştir.

Yeni ve farklı ürünler sunan Happylife Tekstil’in birbirinden şık nevresim takımları, yatak örtüleri, battaniyeleri, havlu ve bornoz takımları geniş ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Happylife Tekstil’in Anna Carina Home Consept markası altındaki ev tekstili tasarımları her sezonda farklı konseptlerde seçenekler sunmaktadır.

Ev tekstili seri üretimde, kreasyon tasarımlarına hız kazandırarak ulusal ve uluslararası piyasalarda ve aynı zamanda e-ticaret portallarında online satış-tedarik hizmetleri sağlayarak üretim potansiyelini arttırmaya devam etmektedir.

Happylife Tekstil yatırımları ile ülke ekonomisinin örnek katılımcılarından biri olmayı, büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir. Tüm bileşenleri ile Happylife Tekstil, kurulduğu ilk günden bu yana oluşturduğu ilkleri sunma, öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.

Global pazardaki değişen talep ve istekler doğrultusunda, istikrarlı, kaliteli üretim ve hizmet ile güvenilir olup bu yönde markalaşarak sektörde söz sahibi örnek bir kurum olabilmek ana hedeflerinden biridir.